Gmina Garwolin z wicemistrzostwem powiatu w XVIII turnieju siatkówki samorządowców z powiatu garwolińskiego.

 w Aktualności

24 marca w hali sportowej w Górznie spotkały się reprezentacje gmin z powiatu garwolińskiego na XVIII turnieju siatkówki o puchar starosty garwolińskiego. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn z powiatu: Gmina Garwolin, Miasto i Gmina Pilawa, Miasto i Gmina Żelechów, Gmina Łaskarzew, Gmina Parysów, Powiat Garwoliński oraz gospodarze turnieju Gmina Górzno. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nasza drużyna spotkała się z samorządowcami z Pilawy oraz z gospodarzami turnieju z Górzna.
Turniej rozpoczęliśmy od meczu z drużyną Pilawy, która składała się w większości z kobiet. Pomimo ogromnego dopingu kibiców z Pilawy udało nam się wygrać 2:0. Kolejny mecz odbył się z faworytami turnieju z gminy Górzno. Po zaciętym spotkaniu niestety ulegliśmy 2:0. Ten wynik pozwolił nam na awans do półfinału. W półfinale spotkaliśmy się ze zwycięzcą grupy drugiej – gminą Łaskarzew. Pierwszy set był dość wyrównany na naszą korzyść, lecz drugi set wygrali nasi przeciwnicy. Wszystko rozstrzygało się w time breaku, w którym byliśmy lepsi. Awansowaliśmy do finału, do którego awansowali także faworyci, czyli gmina Górzno. Spotkanie obu drużyn było bardzo wyrównane, lecz ostatecznie spotkanie zakończyło się takim samym wynikiem jak mecz w grupie, czyli 2:0 dla drużyny z Górzna.
Nagrody oraz puchary wręczał starosta garwoliński Marek Chciałowski wraz z gospodarzem Wójtem Gminy Górzno Waldemarem Sabakiem.
Nagrodę specjalną dostała drużyna z Pilawy za świetną oprawę turnieju.

Kolejny turniej już w najbliższą sobotę, będziemy rywalizować wraz z innymi drużynami o puchar starosty garwolińskiego w piłce nożnej halowej. Zawody odbędą się w hali sportowej w Górznie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Garwolin do kibicowania naszej drużynie.

Ostateczna klasyfikacja:

 1. Gmina Górzno
 2. Gmina Garwolin
 3. Gmina Łaskarzew
 4. Gmina Parysów
 5. Miasto i Gmina Żelechów
 6. Starostwo Powiatowe
 7. Miasto i Gmina Pilawa

 

Skład drużyny z gminy Garwolin:

 1. Marcin Kołodziejczyk
 2. Mateusz Samul
 3. Krzysztof Pyza
 4. Grzegorz Góźdź
 5. Dariusz Grędzik
 6. Marcin Rosa
 7. Marcin Malitka
 8. Waldemar Mućko
 9. Krzysztof Ostrowski
 10.    

Zostaw komentarz

Rozmiar czcionki
Kontrast