Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr pokoju

Nr telefonu (25)682-05-60

Tomasz Łysiak

Wójt Gminy

102

wew. 31

Dariusz Mucha

Zastępca Wójta, Inspektor ds. obrony cywilnej i ochrony przeciwpożarowej

208

wew. 36

Martyna Karaś

Sekretarz Gminy

103

wew. 32

Katarzyna Grzeszczak

Skarbnik Gminy

107

wew. 35

Referat Organizacyjny i Promocji Gminy

Stefan Duchna

Kierownik Referatu

109

wew. 57

Róża Luckar

Inspektor ds. obsługi Rady

202

wew. 46

Anna Witak

Młodszy referent ds. techniczno – kancelaryjnych

100

wew. 31

Maria Dziak

Woźna

100

wew. 31

Henryka Pyza

Woźna

100

wew. 31

Referat Finansów

Marianna Koronka

Kierownik Referatu

108

wew. 41

Małgorzata Makulec

Inspektor ds. księgowości budżetowej

108

wew. 41

Anna Masny

Inspektor ds. księgowości budżetowej

105

wew. 48

Aneta Pawliszewska – Piętka

Inspektor ds. księgowości budżetowej

105

wew. 48

Halina Gąska

Inspektor ds. płac i rozliczeń osobowych

106

wew. 53

Urszula Koronka

Referent ds. płac i rozliczeń osobowych

106

wew. 53

Katarzyna Rędaszka

Referent ds. płac i rozliczeń osobowych

108

wew. 41

Alicja Krawczyk

Inspektor ds. obsługi kasy

108

wew. 37

Barbara Radomyska

Inspektor ds. księgowości podatkowej

110

wew. 44

Barbara Piętka

Inspektor ds. podatku od środków transportu

110

wew. 44

Elżbieta Paziewska

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych

111

wew. 42

Marta Skoczylas

Podinspektor ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych

111

wew. 42

Referat Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Hanna Bauk

Kierownik Referatu

203

wew. 38

Zdzisław Makulec

Inspektor ds. infrastruktury technicznej

200

wew. 45

Zenon Jaworski

Inspektor ds. geodezji

203

wew. 38

Grzegorz Góźdź

Młodszy referent ds. rolnictwa, leśnictwa, ochrony środowiska i gospodarki wodnej

200

wew. 45

Referat Oświatowo – Społeczny i Spraw Obywatelskich

Krystyna Walenda

Kierownik Referatu

205

wew. 47

Wiesława Kowalczyk

Inspektor ds. wojskowych i ewidencji działalności gospodarczej

208

wew. 36

Elżbieta Mikulska

Inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych

206

wew. 43

Edyta Boryń

Podinspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych

206

wew. 43

Anna Kołodziejczyk

Pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych

205

wew. 47

Referat Techniczno – Inwestycyjny i Planowania Przestrzennego

Karolina Kasprzak

Specjalista ds. budownictwa

209

wew. 34

Agnieszka Zadrożna

Podinspektor ds. rozwoju gospodarczego i funduszy strukturalnych

209

wew. 49

Izabela Kłos

Inspektor ds. inwestycji i zamówień publicznych

209

wew. 62

Weronika Teperek – Duchna

Młodszy referent ds. zagospodarowania przestrzennego

209

wew. 62

Filtr tytułów     Wyświetl: 
# Tytuł artykułu Odsłony
1 Samodzielne stanowisko ds. obrony cywilnej i ochrony przeciwpożarowej 667
2 Sekretarz Gminy Garwolin. 719
3 Skarbnik Gminy Garwolin. 761
4 Referat Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa 514
5 Referat Oświatowo - Społeczny i Spraw Obywatelskich 510
6 Referat Techniczno - Inwestycyjny i Planowania Przestrzennego 403
7 Referat Finansowy. 510
8 Referat Organizacyjny i Promocji Gminy 505
9 Radca Prawny 506
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama