Kierownictwo Urzędu


Wójt Gminy Garwolin
Marcin Kołodziejczyk
numer pokoju 102
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 31
e-mail: urzad@garwolin-gmina.pl


Sekretarz Gminy
Martyna Karaś
numer pokoju 103
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 32
e-mail: mkaras@garwolin-gmina.pl


Skarbnik Gminy
Katarzyna Grzeszczak
numer pokoju 107
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 35
e-mail: grzeszczak@garwolin-gmina.pl


Zastępca Wójta Gminy Garwolin
Karolina Kasprzak
numer pokoju 208
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 62
e-mail: k.kasprzak@garwolin-gmina.pl


Referat Organizacyjno-Oświatowy i Spraw Obywatelskich


Kierownik Referatu
Organizacyjno-Oswiatowego i Spraw Obywatelskich
Stefan Duchna
numer pokoju 109
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 57
e-mail: duchna@garwolin-gmina.pl


Pomoc Administracyjna
Mateusz Samul
numer pokoju 109
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 57
e-mail:samul@garwolin-gmina.pl


Specjalista ds. obsługi Rady Gminy oraz promocji Gminy
Agnieszka Sztylka
numer pokoju 203
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 47
e-mail: a.sztylka@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. oświaty, kultury i sportu
Izabela Miętus
numer pokoju 203
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 47
e-mail: oswiata@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. wojskowych, działalności gospodarczej i dowodów osobistych
Wiesława Kowalczyk
numer pokoju 206
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 43
e-mail: kowalczyk@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. ewidencji ludności
Elżbieta Mikulska
numer pokoju 206
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 43
e-mail: e.mikulska@garwolin-gmina.pl


Podinspektor ds. techniczno-kancelaryjnych
Ilona Wielgosz
numer pokoju 100
nr tel. (25) 682-05-60
e-mail: urzad@garwolin-gmina.pl


Referent ds. techniczno-kancelaryjnych
Magdalena Dębecka
numer pokoju 100
nr tel. (25) 682-05-60
e-mail:  urzad@garwolin-gmina.pl


Woźna
Maria Dziak
Henryka Pyza
numer pokoju 4
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 31


Referat Finansów


Kierownik Referatu Finansów
Małgorzata Makulec
numer pokoju 108
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 41
email: makulec@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. ksiegowości budżetowej
Katarzyna Skoczek
numer pokoju 108
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 41
e-mail: k.skoczek@garwolin-gmina.pl


Podinspektor ds. ksiegowości budżetowej
Katarzyna Rędaszka
numer pokoju 105
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 48
e-mail:   redaszka@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. księgowości budżetowej
Aneta Pawliszewska – Piętka
numer pokoju 105
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 48
e-mail:pawliszewska@garwolin-gmina.pl


Referent ds. księgowości budżetowej
Agnieszka Lewandowska
numer pokoju 105
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 48
e-mail: a.lewandowska@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. księgowości budżetowej
Anna Masny
numer pokoju 105
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 48
e-mail: masny@garwolin-gmina.pl


Specjalista ds. księgowości budżetowej
Bożena Krzyśpiak
numer pokoju 105
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 48
e-mail: b.krzyspiak@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. płac i rozliczeń osobowych
Halina Gąska
numer pokoju 106
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 53
e-mail: gaska@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. płac i rozliczeń osobowych
Agnieszka Biernacka
numer pokoju 106
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 53
e-mail: a.biernacka@garwolin-gmina.pl


Podinspektor ds. księgowości podatkowej
Anna Wrona
numer pokoju 110
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 44
e-mail: a.wrona@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. podatku od środków transportowych
Barbara Piętka
numer pokoju 110
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 44
e-mail: pietka@garwolin-gmina.pl


Referent ds. księgowości podatkowej
Justyna Gac
numer pokoju 110
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 44
e-mail: j.gac@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych
Marta Konopacka
numer pokoju 111
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 42
e-mail: skoczylas@garwolin-gmina.pl


Podinspektor ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych
Katarzyna Komar
numer pokoju 111
nr tel. (25) 682-05-60 wew.42
e-mail: komar@garwolin-gmina.pl


Referent ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych
Dominika Lis
numer pokoju 111
nr tel. (25) 682-05-60 wew.42
e-mail: d.lis@garwolin-gmina.pl


Referat Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa


Kierownik Referatu
Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
Hanna Bauk
numer pokoju 202
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 46
e-mail: hanna@garwolin-gmina.pl


Specjalista ds. gospodarki wodno-ściekowej
Joanna Śliwecka
numer pokoju 202
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 38
e-mail: sliwecka@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. geodezji
Zenon Jaworski
numer pokoju 202
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 46


Młodszy Referent ds. gospodarki wodno ściekowej
Sebastian Ostolski
numer pokoju 202
nr tel. (25) 682-05-06 wew 38


Podinspektor ds. rolnictwa, leśnictwa, ochrony środowiska i gospodarki wodnej
Grzegorz Góźdź
numer pokoju 200
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 45
e-mail: grzegorz.g@garwolin-gmina.pl


Podinspektor ds. infrastruktury technicznej
Łukasz Lis
numer pokoju 200
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 45
e-mail: lukasz.lis@garwolin-gmina.pl


Pomoc Administracyjna
Magdalena Piętka
numer pokoju 200
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 45
e-mail: m.pietka@garwolin-gmina.pl


Referent ds. gospodarki odpadami
Agnieszka Tusińska
numer pokoju 111
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 42
e-mail:  a.tusinska@garwolin-gmina.pl


Podinspektor ds. gospodarki odpadami
Magdalena Chrzanowska
numer pokoju 111
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 42
e-mail: chrzanowska@garwolin-gmina.pl


Referat Techniczno-Inwestycyjny i Planowania Przestrzennego


Zastępca Wójta Gminy Garwolin
Kierownik Referatu Techniczno-Inwestycyjnego i Planowania Przestrzennego
Karolina Kasprzak
numer pokoju 208
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 62
e-mail: k.kasprzak@garwolin-gmina.pl


  Pomoc Administracyjna
Krzysztof Pyza
numer pokoju 209
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 34
e-mail:  krzysztof.p@garwolin-gmina.pl


Podinspektor ds. zamówień publicznych
Justyna Bajera
numer pokoju 209
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 36
e-mail: j.bajera@garwolin-gmina.pl


Inspektor ds. funduszy europejskich
Beata Gromuł
numer pokoju 209
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 49
e-mail: beata.g@garwolin-gmina.pl


Pomoc administracyjna
Małgorzata Kwiatkowska
numer pokoju 209
nr tel. (25) 682-05-60 wew. 34
e-mail: kwiatkowska.m@garwolin-gmina.pl

Rozmiar czcionki
Kontrast