Plac zabaw realizowany w ramach inwestycji pn „Rozwijanie aktywności społeczności lokalnej poprzez wyposażenie placu zabaw w miejscowości Górki”

Gmina Garwolin 16 października 2013 odebrała plac zabaw realizowany w ramach inwestycji  pn „Rozwijanie aktywności społeczności lokalnej poprzez wyposażenie placu zabaw w miejscowości Górki”

Inwestycja została sfinansowana z środków własnych gminy oraz środków pozyskanych w ramach działania 413 – „Wdrażane lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3 ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W ramach tego działania gmina pozyskała  dofinansowanie placu zabaw w Górkach w wysokości 24.786,20 zł.

WordPress › Błąd