Komunikat Zakładu Energetycznego PGE

 w Aktualności

PGE Dystrybucja S.A. O/Warszawa Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki informuję, że z dniem 01.02.2014 r. firma zaprzestaje indywidualnych powiadomień dla klientów przyłączonych do elektroenergetycznej sieci nN 0,4 kV w dotychczasowej formie (wywieszanie ogłoszeń czy powiadamianie telefoniczne).

Informacje o planowanych włączeniach możecie Państwo uzyskać bezpośrednio na stronie internetowej  http://www.warszawa.pgedystrybucja.pl/index.php?pid=192 lub poprzez otrzymywaną raz w tygodniu wiadomość e-mail w formie newsletter po zarejestrowaniu www.warszawa.pgedystrybucja.pl/?pid=299&nid=171 .

W przypadku wątpliwości co do miejsca planowanych wyłączeń prosimy o kontakt z posterunkiem Energetycznym Garwolin pod nr 25 684 21 27 lub pod adresem e-mail:  re09@warszawa.pgedystrybucja.pl .

Zostaw komentarz