They did it! – One tego dokonały!

 w Wydarzenia z życia szkół

Uczennice klasy IV a Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu plastyczno-językowego „We did it!”, zorganizowanego przez Oxford University Press. Wiktoria Bogowska, Gabriela Gontarz, Maja Leszek oraz Sandra Pałyska, pod opieką nauczyciela języka angielskiego pani Anny Osiak, wzięły udział w konkursie, który polegał na opisaniu działań skierowanych na bezinteresowną pomoc osobom należącym do społeczności lokalnej w miejscu ich zamieszkania. Dziewczęta między innymi upiekły babeczki i zorganizowały ich sprzedaż, z której pieniądze przeznaczyły na rzecz osób niepełnosprawnych oraz pomagały w nauce swoim młodszym koleżankom. Swoje działania opisały w języku angielskim i udokumentowały zdjęciami na dużym plakacie. Konkurs wymagał nie tylko zaangażowania ze strony uczestniczek, ale również wsparcia w skoordynowaniu wszystkich działań pomocowych ze strony ich rodziców.
Serdecznie gratulujemy naszym małym bohaterkom!

{gallery}2015/mich{/gallery}

Zostaw komentarz