Ruda Talubska najlepsza w powiecie

 w Sukcesy osiągnięte przez naszych uczniów

 Uczniowie z Gimnazjum w Rudzie Talubskiej zdobyli złoty medal w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej halowej chłopców. Turniej finałowy odbył się 22 stycznia 2016 roku w Sobolewie. Wystąpiło w nim osiem najlepszych drużyn wyłonionych w eliminacjach, do których przystąpiło 18 szkół podzielonych na cztery grupy. Podopieczni Łukasza Biernack iego okazali się najlepsi wygrywając turniej finałowy bez straty bramki. W finale pokonali gospodarzy Publiczne Gimnazjum w Sobolewie 1:0. Zwycięskiego gola z rzutu wolnego zdobył Adrian Kisiel.

20160122 124956

 

Wyniki zespołu z Rudy Talubskiej:

PG Ruda Talubska- PG Sobolew 0:0

PG Ruda Talubska- PG Maciejowice 3:0

PG Ruda Talubska- PG 1 Garwolin 1:0

PG Ruda Talubska- PG 2 Garwolin 1:0 ( półfinał)

PG Ruda Talubska- PG Sobolew 1:0 (finał)

Kolejność końcowa:

1. PG Ruda Talubska

2. PG Sobolew

3. PG 2 Garwolin

4. PG Górzno

Złoci medaliści wystąpili w składzie: Bartłomiej Konopacki, Tomasz Gora, Marcin Boratyński, Adrian Kisiel, Dawid Kowalski, Dominik Całka, Jakub Kisiel, Wojciech Matysiak, Albert Zduńczyk.

 

Zostaw komentarz