Gminny Konkurs Ortograficzny

 w Sukcesy osiągnięte przez naszych uczniów

Zgodnie z kalendarzem konkursów organizowanych przez Gminę Garwolin w Zespole Szkół w Michałówce odbył się finał Gminnego Konkursu Ortograficznego.

W środę 16 marca gościliśmy uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Szkołę Podstawową w Rębkowie reprezentowali: Karolina Ornat, Anna Mitek, Kacper Rychlik, ze Szkoły Podstawowej w Woli Rębkowskiej przyjechali: Łukasz Głowala, Emilia Banaszek i Piotr Błędowski, zaś z Rudy Talubskiej – Jakub Babik, Wiktoria Żak i Piotr Wiśniewski. Naszą szkołę reprezentowały: Zuzanna Popińska, Julia Szaniawska i Wiktoria Stępień.

Po sprawdzeniu prac konkursowych komisja wyłoniła laureatów:

I miejsce- Wiktoria Żak;

II miejsce – Piotr Wiśniewski;

III miejsce – Piotr Błędowski.

W czwartek 17 marca dyktando finałowe pisali gimnazjaliści. Z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej: Karolina Kiełt, Karolina Czaplińska, Monika Krzyśpiak. Z Gimnazjum w Zespole Szkół im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej: Szymon Szczypek, Julia Wieczorek, Monika Nowak. Nie zabrakło oczywiście naszych reprezentantek – Alicji Benickiej, Agaty Karczmarczyk i Weroniki Kot.

Gminny Konkurs Ortograficzny w kategorii gimnazjów wygrały:

I miejsce – Agata Karczmarczyk

II miejsce – Julia Wieczorek

III miejsce – Monika Krzyśpiak

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Wójta Gminy Garwolin.

laureaci Gminnego Konkursu Ortograficznego - gimnazjum

 

laureaci Gminnego Konkursu Ortograficznego - szkoła podstawowa

uczestnicy Gminnego Konkursu Ortograficznego - szkoła podstawowa

 

Zostaw komentarz