Turniej Wiedzy Pożarniczej

 w Sukcesy osiągnięte przez naszych uczniów

W dniu 31 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja.

W pierwszej kategorii wiekowej naszą gminę reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rudzie Talubskiej: Julia Luśnia i Kamila Kołtun oraz Kacper Kurek ze Szkoła Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie. W drugiej kategorii wystartowali uczniowie z Gimnazjum w Rudzie Talubskiej: Emilia Rybicka, Łukasz Ćwiek i Dominik Zabiegliński.

W kategorii szkół podstawowych III miejsce zdobyła Kamila Kołtun, natomiast Emilia Rybicka zobyła VI miejsce w kategorii gimnazja.

Gratulujemy !

WP 20160331 12 47 46

 

POZ12

 

Zostaw komentarz