Wojewoda Mazowiecki w Gminie Garwolin

 w Aktualności

3 czerwca bieżącego roku Gminę Garwolin odwiedził Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, by spotkać się z samorządowcami gmin powiatu garwolińskiego. Na spotkanie przybyli m.in.: Wicemarszałek Senatu Maria Koc, Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, Starosta Powiatu Garwolińskiego oraz burmistrzowie i wójtowie gmin i miast z całego powiatu.

Wójt przywitał wszystkich zebranych. Na początku przemówiła Pani Maria Koc, a następnie Grzegorz Woźniak. Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera najpierw podziękował samorządowcom i pogratulował im, że wspólnie rozmawiają i rozwiązują problemy. Samorządowcy dyskutowali o problemach swoich lokalnych społeczności oraz o potrzebie zmian systemu prawnego. 

alt

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/gmina.garwolin/posts/1779001399000196

 

Zostaw komentarz