Festyn rodzinny w Rębkowie

 w Aktualności

Przy Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie, 5 czerwca 2016 r. odbył się Festyn Rodzinny. Na początek na scenie wystąpili uczniowie w piosence i tańcu. Następnie zaprezentowali się uczniowie koła teatralnego „Stonoga” w inscenizacji pt. „Baśń o rycerzu bez konia”. Można było podziwiać pokazy taneczne oraz popisy cheerleaderek. Po występach uczniów gości rozbawił Tadeusz Drozda, a po nim zaśpiewała uczestniczka The Voice of Poland Monika Szostak oraz uczennica Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie Maja Poterek. Oprawę muzyczną zapewnił zespół „Polopiryna”, który grał do tańca zaproszonym na uroczystość gościom.

alt

Można było skosztować kiełbaski z grilla, pysznych domowych ciast upieczonych przez mamy uczniów, wojskowej grochówki, chleba ze smalcem, waty cukrowej i lodów. Dodatkową atrakcją była wystawa motocykli. Dzieci mogły korzystać z dmuchanych zamków oraz skakać na eurobangee. Atrakcją dla dzieci były również PonyCycle oraz inne zwierzęta na rolkach. Dzieci zabawiali animatorzy z Teatru „Forma”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się artystyczne malowanie twarzy i włosów, czesanie warkoczy oraz kolorowe fryzury malowane sprayem. Największe powodzenie miała jednak zabawa fantowa. Podczas imprezy dzieci brały udział w konkursach, sportowym, przyrodniczym, literackim na najładniejszy ”Wiersz o Rębkowie” oraz plastycznym pod hasłem „Bezpieczne Wakacje”. Do wygrania były atrakcyjne nagrody: piłki, rakietki do tenisa stołowego, zestawy do badmintona, globusy oraz zestawy rowerowe (kask, kamizelka, oświetlenie rowerowe). Wszyscy bardzo dobrze się bawili.

{gallery}2016/festynr{/gallery}

Zostaw komentarz