Bezpieczne wakacje w Szkole w Rębkowie

 w Wydarzenia z życia szkół

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie mieli okazję do bezpiecznego spędzenia wakacji w czasie zorganizowanych w dniach 22-26.08.2016 r. półkolonii.

Jak co roku na wypoczynek wakacyjny zgłosiło się dużo chętnych uczniów.

Każdy dzień obfitował w wiele atrakcji. Uczniowie bawili się w pląsy integracyjne zarówno w języku polskim jak i angielskim, korzystali z rekreacji wodnej na basenie Garwolanka, rozwijali zainteresowania sportowe. Ulubioną grą była ciesząca się popularnością od lat piłka nożna i unihokej.

Koloniści uczestniczyli też w wycieczce do Warszawy, gdzie poznawali naukowe tajniki w Centrum Nauki Kopernik, zwiedzili Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa oraz Powozownię w parku w Łazienkach Królewskich.

Na zakończenie półkolonii uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wypoczynek uczniów był możliwy dzięki życzliwości Wójta Gminy Garwolin Pana Marcina Kołodziejczyka.

{gallery}2016/polkolonieRebkow2016{/gallery}

Zostaw komentarz