Młodzieżowi Mistrzowie Polski z Naszej Gminy

 w Aktualności

 Zawodnicy zespołu Vitasport Zdrowie Garwolin, którzy wywalczyli tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski w Plażowej Piłce Nożnej (7-9 lipca 2016 – Gdańsk)

Tomasz Przygoda (rocznik 1996) – zamieszkały w Miętnem. Absolwent technikum w ZSP Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie. Przygodę piłkarską na boiskach trawiastych rozpoczynał w sekcjach młodzieżowych ULKS Mazowsze Miętne. Obecnie występuje w drużynie LZS Dragon Miętne. Debiutant w zespole Vitasport Zdrowie Garwolin. Na młodzieżowych Mistrzostwach Polski strzelił 4 bramki (2 w meczu półfinałowym i 2 bardzo ważne w meczu finałowym – wybrany najlepszym zawodnikiem finału MMP).

Tomasz Przygoda 1

 

 

Damian Matysiak (rocznik 1996) – zamieszkały w Rudzie Talubskiej. Absolwent technikum w ZSP im. Stanisława Staszica w Miętnem. Przygodę piłkarską na boiskach trawiastych rozpoczynał drużynie LZS Płomień Górki, a później w sekcjach młodzieżowych ULKS Mazowsze Miętne. W seniorskiej piłce był zawodnikiem Orła Unin, a obecnie występuje w Wildze Garwolin. Rok temu podczas Mistrzostw Polski w Plażowej Piłce Nożnej w Ustce debiutował w zespole Vitasport Zdrowie Garwolin. Na młodzieżowych Mistrzostwach Polski strzelił 1 bramkę w meczu półfinałowym – wybrana najładniejszą bramką MMP.

Marcin Matysiak

Jakub Makulec (rocznik 1996) – zamieszkały w Nowym Puznowie. Absolwent technikum w ZSP im. Stanisława Staszica w Miętnem. Przygodę piłkarską na boiskach trawiastych rozpoczynał sekcjach młodzieżowych ULKS Mazowsze Miętne, a później w SC Cezar Konstancin. Obecnie w seniorskiej piłce jest zawodnikiem Orła Unin. W MMP zadebiutował w barwach Vitasport Zdrowie Garwolin. Jest bramkarzem.

Jakub Makulec

Michał Rękawek (rocznik 1998) – zamieszkały w Nowym Puznowie. Uczeń LO w ZSP im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie. Karierę piłkarską na boiskach trawiastych rozpoczynał w ULKS Mazowsze Miętne, później w sekcjach juniorskich Wilgi Garwolin. Obecnie jest zawodnikiem Orła Unin (seniorzy). Podczas MMP zdobył najważniejszą bramkę w meczu finałowym, która zadecydowała o tytule Mistrza Polski dla drużyny Vitasport Zdrowie Garwolin.

Michał Rękawek

 

Zostaw komentarz