Powstanie plac zabaw w miejscowości Miętne

 w Aktualności

Z przyjemnością informujemy mieszkańców Miętnego, że w najbliższym czasie w centrum miejscowości powstanie plac zabaw i siłownia zewnętrzna. Wczoraj po długich negocjacjach udało się podpisać porozumienie z Zarządem Powiatu Garwolińskiego, na podstawie którego Gmina Garwolin otrzymała w użytkowanie na okres 10 lat teren na obrzeżach parku w celu zagospodarowania go na potrzeby mieszkańców. W planach jest budowa placu zabaw z dwoma zestawami zabawowymi, dwoma huśtawkami, bujakami i ławkami. W późniejszym czasie obok placu powstanie siłownia zewnętrzna oraz zostanie przeprowadzona rewitalizacja zbiornika wodnego. Mamy nadzieję, że miejsce w centralnej części miejscowości ułatwi wszystkim mieszkańcom dostęp do atrakcyjnego miejsca rekreacji.

alt

 

Zostaw komentarz