Dwa nowe radiowozy dla Policji w Garwolinie

 w Aktualności

W dniu dzisiejszym, 14 listopada odbyło się przekazanie kluczyków i poświęcenie dwóch nowych radiowozów dla Państwowej Powiatowej Policji w Garwolinie. Zakup Policyjnych radiowozów był możliwy dzięki współpracy samorządów, a przekazanie kluczyków funkcjonariuszom w obecności komendant powiatowej mł. insp. Iwony Czarnockiej dokonali Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk wraz z Przewodnicząca Rady Gminy Garwolin Iwoną Plutą oraz starosta garwolińskim Marek Chciałowski. Uroczystego poświęcenia dwóch nowych radiowozów Kia Ceed i Skody Yeti dokonał kapelan powiatowy policji w Garwolinie ks. prałat Jerzy Kalinka.

IMG 4421 Copy

 

IMG 4412 Copy

IMG 4415 Copy

IMG 4432 Copy

IMG 4451 Copy

IMG 4461 Copy

IMG 4464 Copy

IMG 4471 Copy

Zostaw komentarz