XII TURNIEJ UNIHOKEJA O PUCHAR WÓJTA GMINY GARWOLIN W ZESPOLE SZKÓŁ W RUDZIE TALUBSKIEJ

w Wydarzenia z życia szkół

W piątek, 13 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół im. Ks. B. Markiewicza w Rudzie Talubskiej odbył się XII Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Garwolin.

Turniej rozgrywany był w kategorii dziewcząt i chłopców. Szkoły Podstawowe, które wzięły udział w Turnieju: Rębków, Wilkowyja, Wola Władysławowska oraz gospodarze – Ruda Talubska.

Podczas rozpoczęcia, Pan Łukasz Biernacki (nauczyciel wf-u w ZS w Rudzie Talubskiej oraz sędzia Turnieju) przywitał wszystkie drużyny biorące udział w XII Turnieju Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Garwolin i ich opiekunów.

Mecze rozgrywane były na zmianę – raz dziewczęta, raz chłopcy. Każdy mecz trwał 10 minut. Przed rozpoczęciem opiekunowie drużyn rozlosowali kolejność meczów.

Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące, a zawodnicy starali się o jak najlepszy wynik aż do końcowego gwizdka.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z SP Rębków, zaś w kategorii chłopców – SP Wilkowyja.

Mecze dziewcząt rozgrywane były w następującej kolejności (wyniki w nawiasie):

1. Rębków – Wilkowyja (0:0)

2. Wola Władysławowska – Ruda Talubska (1:2)

3. Rębków – Wola Władysławowska (2:0)

4. Wilkowyja – Ruda Talubska (1:1)

5. Wilkowyja – Wola Władysławowska (0:0)

6. Rębków – Ruda Talubska (3:0)

Mecze chłopców rozgrywane były w następującej kolejności (wyniki w nawiasie):

1. Ruda Talubska – Wilkowyja (0:5)

2. Rębków – Wola Władysławowska (2:1)

3. Ruda Talubska – Rębków (2:3)

4. Wilkowyja – Wola Władysławowska (2:0)

5. Ruda Talubska – Wola Władysławowska (2:2)

6. Wilkowyja – Rębków (2:1)

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

Dziewczęta:

I miejsce  –

Rębków

II miejsce –

Ruda Talubska

III miejsce –

Wilkowyja

IV miejsce –

Wola Władysławowska

Chłopcy:

I miejsce  –

Wilkowyja

II miejsce –

Rębków

III miejsce –

Wola Władysławowska

IV miejsce –

Ruda Talubska

Turniej podsumowali – Pan Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk oraz Pan Dyrektor Zespołu Szkół w Rudzie Talubskiej Aleksander Byks. Pan Wójt oraz Pan Dyrektor pogratulowali wszystkim drużynom za wzięcie udziału w Turnieju, walkę fair play i ogromne zaangażowanie.

Pan Wójt Marcin Kołodziejczyk wręczył wszystkim drużynom pamiątkowe puchary oraz medale zawodnikom, którzy zajęli miejsca na podium. Pan Dyrektor ZS w Rudzie Talubskiej Aleksander Byks wręczył każdej drużynie nagrodę – strój bramkarski z napisem odpowiedniej szkoły.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich opiekunom (SP Rębków – Pan Piotr Szostak, SP Wilkowyja – Pan Włodzimierz Jarzyna, SP Wola Władysławowska – Pan Karol Zawadka, ZS w Rudzie Talubskiej – Pan Dyrektor Aleksander Byks/Pani Irmina Krawczyk) za przybycie i podjęcie rywalizacji oraz sędziemu – Panu Łukaszowi Biernackiemu za sprawne i sprawiedliwe sędziowanie.

Do zobaczenia za rok na XIII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Garwolin w ZS w Rudzie Talubskiej!

/Irmina Krawczyk/

{gallery}2017/rt{/gallery}