Festyn rodzinny w Rębkowie

 w Aktualności

21 maja 2017 r. zorganizowaliśmy festyn, który połączył ze sobą trzy święta: Dzień matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Na rodziny czekało wiele atrakcji, m. in. występy artystyczne uczniów, których tematem przewodnim były tańce, piosenki i wiersze o rodzinie. W sektorach zabawowych można było wygrać nagrody za np.: recytację wiersza, amlowanie pocztówki o Rębkowie, udział w konkursie sportowym lub plastycznym. Za przyniesiony papierek można było otrzymać cukierek. Największym zainteresowaniem cieszył się dmuchany plac zabaw: zjeżdżalnie, kula zorbingowa, rodeo i wiele innych atrakcji. Festyn zintergrował mieszkańców Rębkowa i Ewelina we wspólnej orgaizacji i zabawie. Gościem honorowym był pan Marcin Kołodziejczyk Wójt Gminy Garwolin.

Szkoła Podstawowa w Rębkowie

{gallery}2017/festyn2017rebkow{/gallery}

Zostaw komentarz