„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 w Aktualności

Operacja pn. BUDOWA SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ W MIEJSCOWOŚCI RĘBKÓW GMINA GARWOLIN mająca na celu poprawę warunków do aktywnej rekreacji i wypoczynku społeczności poprzez budowę siłowni zewnętrznej w miejscowości Rębków gmina Garwolin współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „ Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie „Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji:

liczba nowych obiektów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej -1szt.

liczba osób korzystających ze wspartych usług/infrastruktury – 200 osób

 

Zostaw komentarz