Gmina Garwolin tuż za podium XIX turnieju samorządowców w piłce nożnej halowej.

 w Aktualności

W sobotę dnia 3 marca odbył się XIX turniej piłki nożnej halowej samorządowców z powiatu garwolińskiego. Gospodarzem turnieju była Gmina Górzno. W zawodach wzięło udział 9 drużyn: Starostwo Powiatowe, Gmina Garwolin, Gmina Górzno, Gmina Parysów, Gmina Miastków Kościelny, Gmina Sobolew, Gmina Łaskarzewa, Miasto i Gmina Żelechów oraz Miasto i Gmina Pilawa.
Drużyny zostały podzielone na 3 grupy, nasza drużyna grała w grupie B z samorządowcami z Żelechowa oraz Pilawy. Zmagania o puchar starosty rozpoczęliśmy od meczu z drużyną z Żelechowa, który wygraliśmy 1:0 po bramce Dariusza Grędzika. W drugim meczu nie było już tak kolorowo. Po remisowym meczu Pilawy z Żelechowem, przyszedł czas na potyczkę z Pilawą. Niestety zawodnicy z Pilawy okazali się lepsi i to o dwie bramki – przegraliśmy 0:2. Po tej porażce udało nam się jednak awansować do półfinałów.
Wyniki naszej grupy
MIASTO I GMINA PILAWA – MIASTO I GMINA ŻELECHÓW 0:0
MIASTO I GMINA ŻELECHÓW – GMINA GARWOLIN 0:1
GMINA GARWOLIN – MIASTO I GMINA PILAWA 0:2
Mecz półfinałowy przypadł nam z gospodarzami turnieju – Gminą Górzno. Po zaciętym meczu niestety przegraliśmy 0:1, co spowodowało, że mogliśmy walczyć najwyżej o 4 miejsce.

FAZA PUCHAROWA – PÓŁFINAŁY
PÓŁFINAŁ 1. GMINA GÓRZNO – GMINA GARWOLIN 1:0
PÓŁFINAŁ 2. MIASTO i GMINA PILAWA – GMINA MIASTKÓW 1:0
PÓŁFINAŁ 3. GMINA PARYSÓW – STAROSTWO POWIATOWE 3:0

W kolejnej fazie rozgrywek przyszło nam rywalizować z Gminą Miastków oraz Starostwem Powiatowym. Pierwszy mecz z Miastkowem zakończył się remisem 2:2. Następny mecz przyjaźni ze Starostwem Powiatowym wygraliśmy aż 4:0 i ostatecznie turniej zakończyliśmy na czwartym miejscu. Ambicje mieliśmy wyższe, ale to jest sport, który rządzi się swoimi prawami. W następnym roku postaramy się wskoczyć na podium.
KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ
1. GMINA GÓRZNO
2. MIASTO I GMINA PILAWA
3. GMINA PARYSÓW
4. GMINA GARWOLIN
5. GMINA MIASTKÓW KOŚCIELNY
6. STAROSTWO POWIATOWE
7. GMINA SOBOLEW
8. GMINA ŁASKARZEW
9. MIASTO I GMINA ŻELECHÓW

Zostaw komentarz