OSP Niecieplin zdobywcą pucharu Wójta

24 marca w hali sportowej CSiK w Garwolinie odbył się drugi turniej Ochotniczych Straży Pożarnych w piłce siatkowej o puchar Wójta Gminy Garwolin. Na starcie stawiło się 10 drużyn (OSP Miętne – drużyna kobieca, OSP Miętne, OSP Taluba-Feliksin, OSP Sulbiny, OSP Ruda Talubska, OSP Wola Rębkowska, OSP Rębków, OSP Wola Władysławowska, OSP Niecieplin, oraz gościnnie Gmina Garwolin). Turniej rozpoczął się od losowania grup, drużyny podzielono na 3 grupy. Pierwsze miejsca z grup wychodziły do finałów gdzie, grali o miejsca na podium, drugie miejsca walczyły o lokaty 4-6, a trzecie miejsca z grup walczyły o 7-9, jedna drużyna odpadła z turnieju po meczach w pierwszym etapie.

Do etapu finałowego (miejsca 1-3) awansowały OSP Miętne, OSP Wola Władysławowska, OSP Niecieplin,

w meczach o miejsca 4-6 udział brały OSP Rębków, OSP Taluba-Feliksin, OSP Sulbiny,

o pozycje 7-9 rywalizowały OSP Wola Rębkowska, OSP Ruda Talubska oraz Gmina Garwolin.

Turniej przebiegał w świetnej atmosferze, a zwycięzcami okazali się debiutanci z OSP Niecieplin, drugie miejsce zajęli zwycięzcy pierwszego turnieju OSP Wola Władysławowska oraz na trzecim miejscu OSP Miętne.

Puchary oraz upominki wręczał Wójt Gminy Marcin Kołodziejczyk, który sam grał w drużynie Gminy Garwolin.

Bardzo dziękujemy wszystkim druhom, którzy brali udział w zawodach oraz liczymy, że w kolejnej edycji będzie też tak wspaniała atmosfera.

Klasyfikacja końcowa

1. OSP  Niecieplin