Dragon Miętne najlepszy w III Turnieju o puchar Wójta Gminy Garwolin

w Aktualności

W dniu 8 kwietnia 2018 r. na sztucznej murawie w Miętnem, odbyła się już III edycja turnieju o puchar Wójta Gminy Garwolin. Na starcie rozgrywek stanęło 9 drużyn, 8 drużyn z Gminy Garwolin, jedna drużyna spoza Gminy Garwolin (DRAGON MIĘTNE, HETMAN SULBINY, HUSARZ SŁAWINY, WILK WILKOWYJA, WKS PUZNÓW, VICTORIA RĘBKÓW, TORNADO WOLA RĘBKOWSKA, PŁOMIEŃ GÓRKI, CONECTUM GARWOLIN). Drużyny podzielono na 2 grupy:

WILK WILKOWYJA

2 najlepsze drużyny z grupy grały półfinały „na krzyż”.

W turnieju wygrał Dragon Miętne, na drugim miejscu uplasowało się Tornado Wola Rębkowska, a najniższe miejsce na podium przypadło Hetmanowi Sulbiny, tuż za podium Conectum Garwolin.

Najlepszym strzelcem okazał się Józef Wawer z Dragona Miętne (6 strzelonych bramek).

Najlepszym bramkarzem został Przemysław Szczęśniak Dragon Miętne (tylko 4 bramki puszczone w całym turnieju).

Puchary oraz nagrody wręczał Wójt Gminy-Marcin Kołodziejczyk.

Dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom oraz zapraszamy na kolejną edycję już za rok.