Zamknięcie przejazdu w km 58+896 – dojazd do miejscowości Krystyna

 w Aktualności

W zawiązku z planowanymi pracami budowlanymi na przejeździe kolejowym w km 58+869 przy realizacji zadani pn.: „Modernizacja linii kolejowej Nr 7 Warszawa Wschodnia Osobowa – Dorohusk na odcinku Warszawa Wschodnia – Lublin – Dorohusk – Granica Państwa” – odcinek Otwock – Dęblin” informujemy, że od dnia 19.04.2018 r. od godziny 23:00 do dnia 23-24.04.2018 r. będzie całkowicie zamknięta dla ruchu droga powiatowa 1310W z miejscowości Wola Rębkowska do miejscowości Krystyna – na wysokości istniejącego przejazdu kolejowo-drogowego, zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu 28/COR.A/SM/2018.

Na czas prowadzonych robót drogowo – kolejowych zostanie wyznaczony objazd do miejscowości Krystyna następującą trasą: od ulicy Wiatracznej w miejscowości Wola Rębkowska – drogą dla komunikacji zastępczej do ulicy Osieckiej- drogą gruntową do miejscowości Krystyna.

Osoba do kontaktu Sebastian Michałowski  tel. 571 296 944, e-mail. sebastian.michalowski@budimex.pl

W załączeniu  mapka poglądowa.

 

 

Załączniki:

Zostaw komentarz