ZAPROSZENIE na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dot. afrykańskiego pomoru świń

 w Aktualności

 

 

Starosta Powiatu Garwolińskiego, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Garwolinie oraz Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Miętnem zapraszają producentów trzody chlewnej z powiatu garwolińskiego na spotkanie informacyjno- szkoleniowe, które odbędzie się w Zespole Szkół Rolniczych w Miętnem w dniu 10.09.2018r. o godzinie 1100.

 

Program spotkania:

  1. Godz. 1100  Otwarcie spotkania- Starosta Pan Marek Chciałowski.
  2. Godz. 1100 – 1200 Aktualna sytuacja dot. afrykańskiego pomoru świń, w szczególności terenu powiatu garwolińskiego. Wymagania dotyczące stosowania zasad bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących świnie – PLW w Garwolinie Andrzej Koryś.
  3. Godz. 1215– 1300 Wsparcie finansowe realizowane przez ARiMR dla producentów trzody chlewnej z obszarów objętych restrykcjami w związku z ASF- przedstawiciel BP ARiMR w Miętnem.
  4. Godz. 1300 Pytania i dyskusje.
Zostaw komentarz