Wybory samorządowe – trasy busów

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 21 października 2018 r. od godz. 700 do godz. 2100.

Z najdalej oddalonych od lokali wyborczych miejscowości kursować będą bezpłatne busy, przewożące wyborców do siedziby obwodowej komisji wyborczej i z powrotem.

Busy kursować będą na następujących trasach:

Sławiny – Świetlica wiejska w Niecieplinie (3 razy w ciągu dnia)

Godz. 1030, 1400, 1730

Bus rozpoczyna swoją trasę od budynku nr 2 i będzie kierował się w stronę drogi Górzno – Garwolin, a następnie w stronę ulicy Górnej w Sulbinach
i do świetlicy wiejskiej w Niecieplinie.

Kierowca będzie zabierał wyborców, podczas całej trasy. Prosimy o wyjście
o wyznaczonej godzinie na pobocze drogi oraz sygnalizowanie chęci skorzystania z busa.

Kolonia Unin – Świetlica wiejska w Niecieplinie (3 razy w ciągu dnia)

Godz. 1130, 1500, 1830

Bus rozpoczyna swoją trasę od strony Unina (przy starej zlewni mleka) i będzie kierował się w lewo pod las, następnie pod rzekę i dalej w kierunku Niecieplina.

Kierowca będzie zabierał wyborców, podczas całej trasy. Prosimy o wyjście

Lucin, Natalia, Czyszkówek – Urząd Gminy Garwolin (3 razy w ciągu dnia)

Godz. 930, 1300, 1630

Bus rozpoczyna swoją trasę w Lucinie od strony wjazdu do PEWiKu (osoby mieszkające w okolicy firmy Ekolider proszone są o wsiadanie do busa przy wjeździe do Natalii), następnie będzie kierował się w stronę Natalii, do Czyszkówka (osoby mieszkające za obwodnicą proszone są o wsiadanie do busa przy zjeździe z obwodnicy) i przez Czyszkówek do Urzędu Gminy Garwolin.

Kierowca będzie zabierał wyborców, podczas całej trasy. Prosimy o wyjście

Budy Uśniackie – Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej (3 razy w ciągu dnia)

Godz. 1000, 1400, 1800

Bus rozpoczyna swoją trasę w Budach Uśniackich od strony Natolina,

a następnie pojedzie przez Władysławów w kierunku Woli Władysławowskiej.

Kierowca będzie zabierał wyborców, podczas całej trasy. Prosimy o wyjście

Stara Huta – Szkoła Filialna w Krystynie (3 razy w ciągu dnia)

Godz. 900, 1200, 1600

Bus rozpoczyna swoją trasę o wyznaczonych godzinach zatrzymując się przy świetlicy wiejskiej w Starej Hucie.

W widocznym miejscu za szybą umieszczona będzie tabliczka z napisem „Wybory 2018”.