Nowa Rada Gminy Garwolin rozpoczęła pracę.

 w Aktualności

W dniu 19.11.2018 r. odbyła się I sesja nowo wybranej Rady Gminy Garwolin. Sesję rozpoczęła najstarsza wiekiem Radna Pani Elżbieta Wielgosz, Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Grzegorz Góźdź rozdał zaświadczenia Radnym. Najmłodsza wiekiem Radna Pani Karolina Pyza odczytywała kolejno nazwiska Radnych, którzy ślubowali słowami „ Ślubuje. Tak mi dopomóż Bóg” następnie Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Grzegorz Góźdź wręczył zaświadczenie o wyborze wójta Panu Marcinowi Kołodziejczykowi, który podziękował mieszkańcom za zaufanie. Obecny na sesji Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Grzegorz Woźniak dziękował za współpracę w poprzedniej kadencji oraz wręczył popiersie Marszałka Józefa Piłsudskiego z okazji 100 Lecia Odzyskania Przez Polskę Niepodległości. Kolejnym punktem był wybór Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Garwolin. Na Przewodniczącego Rady Gminy Garwolin został wybrany Pan Bernard Makulec, a na Wiceprzewodniczącym został Pan Grzegorz Kot. Dalsze obrady prowadził już nowo wybrany Przewodniczący.

 

 

 

 

Zostaw komentarz