Objazdowa zbiórka gabarytów!

 w Aktualności

Showing 3 comments
 • Marley
  Odpowiedz

  A czy jest jakieś logiczne uzasadnienie dla „nie zabieramy zużytych opon i niekompletnego sprzętu elektr. (…)”??? Może opony powinny być nowe, a sprzęt kompletny i najlepiej sprawny?

  • Mateusz Samul
   Odpowiedz

   W odpowiedzi informuję, iż zbiórka opon odbędzie się w innym terminie o którym zostaną Państwo poinformowani. Informuję również, że celu zminimalizowania nielegalnego demontażu zużytego sprzętu powodowanego chęcią uzyskania zysku ze sprzedaży odpadów do tzw. punktów skupu złomu, wprowadzono w ustawie z dnia 11 września 2015r (Dz.U.2018 poz.1466) o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym przepisy zakazujące zbierania niekompletnego zużytego sprzętu oraz części pochodzących ze zużytego sprzętu przez zbierających zużyty sprzęt

   • Marley
    Odpowiedz

    Dziękuję za informacje. Cieszę się, że w kwestii niekompletnej elektryki/oniki, to nie Wasze durne wymysły, tylko tych z Sejmu.

Zostaw komentarz