Turniej unihokeja o Puchar Wójta Gminy Garwolin

 w Aktualności, Wydarzenia z życia szkół

W dniu 16. stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Armii krajowej w Rębkowie odbył się Turniej unihokeja o Puchar Wójta Gminy Garwolin. W zawodach udział wzięły zespoły z Rudy Talubskiej, Woli Władysławowskiej, Wilkowyi oraz Rębkowa. Szkoły rywalizowały w kategorii VII-VIII klas, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Turniej obfitował w emocje, sportową walkę i piękne celne bramki. W kategorii dziewcząt zwyciężyły zawodniczki SP Rębków, które wygrały wszystkie mecze oraz – co godne odnotowania – w całym turnieju nie straciły żadnej bramki!!I
II miejsce zajął zespół z Wilkowyi,
III miejsce zespół z Rudy Talubskiej oraz IV drużyna z Woli Władysławowskiej.
W kategorii chłopców, również zwycięzcą została Szkoła Podstawowa w Rębkowie,
II miejsce zajął zespół z Wilkowyi,
III miejsce Ruda Talubska oraz IV Wola Władysławowska.
Jako gospodarz turnieju chcielibyśmy wszystkim uczestnikom podziękować za obecność!!! Do zobaczenia za rok 😃

Załączniki:

Zostaw komentarz