Półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”

 w Aktualności

Szanowni Państwo,

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Warszawie serdecznie zaprasza na Półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”, który odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 11 maja br. na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, ul. Puławska 266. Informacje nt. tego konkursu znajdą Państwo na stronie Konkursu pod adresem: www.bitwaregionow.pl oraz na załączonym plakacie.

Półfinał Konkursu „Bitwa Regionów” na terenie województwa mazowieckiego zostanie rozegrany podczas Pikniku „Poznaj Dobrą Żywność”, którego organizatorem jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Załączam Państwu plakat nt. Pikniku „Poznaj Dobrą Żywność”.

 

Załączniki:

Zostaw komentarz