IV gminne zawody sportowo-pożarnicze – Miętne 2019

 w Aktualności

2 czerwca 2019 r. na boiskach sportowych w Miętnem o godzinie 15:00 rozpoczęły się gminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z Gminy Garwolin. W zawodach udział wzięło 6 drużyn męskich: OSP Miętne, OSP Ruda Talubska, OSP Wola Rębkowska, OSP Wola Władysławowska, OSP Taluba-Feliksin, OSP Sulbiny oraz drużyna kobiet z OSP Miętne. Zawody odbywały się w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza i ćwiczenie bojowe. Pierwsze na starcie pojawiły się kobiety z Miętnego, a następnie kolejno drużyny według losowania.

Nad punktacją czuwali sędziowie w składzie:

Przewodniczący komisji sędziowskiej kap. Sebastian Świąder

st. kap. Paweł Sobór

st. kap. Marek Makulec

Wyniki w poszczególnych konkurencjach

sztafeta pożarnicza:
I miejsce – OSP Miętne – 58:16
II miejsce – OSP Wola Władysławowska – 60:94
III miejsce – OSP Taluba-Feliksin – 61:53

ćwiczenia bojowe:
I miejsce – OSP Miętne – 32,35 pkt
II miejsce – OSP TalubaFeliksin – 41,03 pkt
III miejsce – OSP Ruda Talubska – 52,84 pkt

Klasyfikacja generalna zawodów:
I miejsce – OSP Miętne – 90,51 pkt
II miejsce – OSP Taluba-Feliksin – 102,51 pkt
III miejsce – OSP Ruda Talubska – 115,18 pkt

Po zmaganiach w zawodach gminnych przyszedł czas na dodatkowe ćwiczenie bojowe dla chętnych drużyn pod patronatem starosty garwolińskiego. Nagrody ufundowało starostwo powiatowe. Do zmagań przystąpiły 4 drużyny: OSP Miętne, OSP Taluba-Feliksin, OSP Ruda Talubska oraz kobiety OSP Miętne.

I miejsce OSP Miętne

II miejsce OSP Taluba-Feliksin

III miejsce drużyna kobiet OSP Miętne

IV miejsce OSP Ruda Talubska

Pamiątkowe puchary oraz nagrody wręczali: Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk, Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak oraz wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska. Zawody poprowadził Komendant Gminny dh Dariusz Grędzik.

Na najmłodszych kibiców czekały liczne atrakcje: dmuchańce, tor przeszkód oraz na zakończenie piana.

Za bardzo dobrą współpracę w przygotowaniu zawodów serdecznie dziękujemy druhnom i druhom z OSP Miętne.

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz