Podziękowania dotychczasowym dyrektorom szkół i wręczenie powierzeń nowym dyrektorom

 w Aktualności, Wydarzenia z życia szkół

Podczas XI sesji Rady Gminy Garwolin 27 sierpnia 2019 r. Pan Wójt Marcin Kołodziejczyk i Pan Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Bernard Makulec podziękowali za pracę na stanowiskach dyrektorów kończącym kadencję: Pani Renacie Boryń z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Woli Rębkowskiej i Pani Grażynie Traczyk ze Szkoły Podstawowej w Woli Władysławowskiej. Pan Wójt podkreślił, że kierowanie szkołą jest bardzo wymagającą pracą oraz życzył powodzenia i wytrwałości nowym dyrektorom. .

Po podziękowaniu nastąpiło wręczenie powierzeń dyrektorom szkół i przedszkoli z Gminy Garwolin, którzy pracę na tych stanowiskach rozpoczną 1 września. Dyrektorem Publicznego Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Michałówce pozostała Pani Zofia Czapska. Dyrektorem Publicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Sulbinach pozostała Pani Renata Janisiewicz. Na stanowisko dyrektora Szkoły im. Marii Wójcik w Wilkowyi wybrana została Pani Irena Skwarek. Nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej w Woli Władysławowskiej będzie Pani Mariola Winek. Od zbliżającego się roku szkolnego dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego została wybrana Pani Anna Zielińska. Od początku lipca dyrektorem Szkoły Podstawowej im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej jest Pani Katarzyna Lis.

Załączniki:

 • jpg 1
  Wielkość pliku: 165 KB
 • jpg 2
  Wielkość pliku: 282 KB
 • jpg 3
  Wielkość pliku: 293 KB
 • jpg 4
  Wielkość pliku: 357 KB
 • jpg 5
  Wielkość pliku: 345 KB
 • jpg 6
  Wielkość pliku: 350 KB
 • jpg 7
  Wielkość pliku: 365 KB
 • jpg 8
  Wielkość pliku: 382 KB
 • jpg 9
  Wielkość pliku: 389 KB
 • jpg 10
  Wielkość pliku: 422 KB
 • jpg 11
  Wielkość pliku: 368 KB
 • jpg 12
  Wielkość pliku: 342 KB
 • jpg 13
  Wielkość pliku: 477 KB
Zostaw komentarz