Gminny Dzień Edukacji Narodowej

 w Aktualności, Wydarzenia z życia szkół

16 października w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej. Zgromadzeni nauczyciele i zaproszeni goście obejrzeli ciekawe przedstawienie przygotowane przez uczniów szkoły. Nie zabrakło w nim elementów humorystycznych obrazujących szkolną codzienność. Wójt Gminy Marcin Kołodziejczyk wręczył nagrody dla nauczycieli i dyrektorów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami. Swoje nagrody wręczyła również dyrektor szkoły Pani Elżbieta Głodek. Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki i Grzegorz Woźniak -Poseł na Sejm RP skierowali w stronę grona pedagogicznego kilka słów podziękowania za trud ich pracy i kształtowanie postaw w nowym pokoleniu. Halina Poszytek –  Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Garwolinie podziękowała wszystkim pracownikom oświaty za nieocenione zaangażowanie i wyraziła nadzieję, że ta praca zostanie adekwatnie doceniona przez władze naszego kraju. Tomasz Łysiak były Wójt Gminy Garwolin również wyraził wdzięczność za wychowanie młodych ludzi i życzył nauczycielom wytrwałości. Serdeczne słowa uznania i wdzięczności przekazała także Rada Rodziców działająca w szkole.

Zostaw komentarz

Rozmiar czcionki
Kontrast