SPOTKANIE WIGILIJNE DLA OSÓB SAMOTNYCH Z GMINY GARWOLIN

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, w naszej tradycji to najbardziej rodzinny i uroczysty okres. To wyjątkowy czas,  który wpisuje się niepowtarzalnym urokiem Wigilii.

Wzorem roku ubiegłego pracownicy socjalni z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie w dniu 18 grudnia 2019 roku w świetlicy wiejskiej w Miętnem organizują spotkanie wigilijne.

Zapraszamy na nie osoby samotne, niepełnosprawne, ubogie; osoby które najbardziej potrzebują wsparcia.

Swoją obecność można zgłaszać do pracowników socjalnych w GOPS, który mieści się w budynku Urzędu Gminy w Garwolinie, ul. Mazowiecka 16, Tel. 256820560 wew. 39,56.

Organizacja tej uroczystości możliwa jest dzięki wsparciu osób o wielkim sercu, którzy finansują to spotkanie; swoją pomoc również można zgłosić do pracowników socjalnych.