Zmiana organizacji pracy Urzędu od dnia 16.03.2020 r.

Garwolin 2020-03-15

Szanowni mieszkańcy,

z uwagi na zagrożenie ryzykiem zarażenia koronawirusem powodującym chorobę COVID-19 podjąłem decyzję o zamknięciu dla interesantów Urzędu Gminy od poniedziałku 16.03.2020 r. do odwołania. Sprawy niecierpiące zwłoki będą konsultowane telefonicznie oraz w ramach możliwości załatwiane.

Do dyspozycji Państwa informuję o numerach telefonów które od dnia 16.03.2020 r. będą dostępne i będzie można uzyskać informacje:

Wójt Gminy Garwolin :                               505492499

Urząd Gminy Garwolin sekretariat :       256820560

Ewidencja ludności:                                     wew.43

GOPS :                                                             wew.52

Zarządzanie kryzysowe:                              wew.57

Drogi :                                                             wew.45

Oprócz wskazanego kontaktu telefonicznego możliwy będzie kontakt mailowy: urzad@garwolin-gmina.pl, wojt@garwolin-gmina.pl , oraz kontakt przez Facebook Messenger.

Pisma można również składać za pomocą platformy ePUAP.

Informuję również że za nie uregulowanie opłat w terminie za ten okres nie będzie wyciąganych żadnych konsekwencji.

Bardzo przepraszam za te utrudnienia. Decyzja ta została podjęta celem ochrony Nas wszystkich i mam nadzieję że nie potrwa długo, a o wszelkich zmianach będę informował na naszej stronie internetowej oraz profilu Facebook, a pilne informacje będziemy wysyłać kanałem SMS.

Kto może niech pozostanie w najbliższych dniach w domu.

Życzę wszystkim zdrowia i spokoju.

Wójt Gminy Garwolin

Marcin Kołodziejczyk