Zgłaszanie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

 w Aktualności

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na ograniczoną możliwość przyjmowania interesantów, zgłoszenia kandydatów na członków komisji można przesłać (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy urzędu) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: urzad@garwolin-gmina.pl Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. Oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą.

Dopuszczalne jest uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego.

Dodatkowych informacji dotyczących zasad przyjmowania w/w zgłoszeń można uzyskać pod nr telefonu (25) 682-05-60.

Zostaw komentarz