Wybory 2020 – trasy busów

Informujemy, że w dniu wyborów z najdalej oddalonych od lokali wyborczych miejscowości kursować będą bezpłatne busy, przewożące wyborców do siedziby obwodowej komisji wyborczej i z powrotem.

Sławiny – Świetlica wiejska w Niecieplinie (3 razy w ciągu dnia) – godz. 10.30, 14.00, 17.30

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Gminy Garwolin.

Kolonia Unin – Świetlica wiejska w Niecieplinie (3 razy w ciągu dnia) – godz. 11.30, 15.00, 18.30

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Gminy Garwolin.

Lucin, Natalia, Czyszkówek – Urząd Gminy Garwolin (3 razy w ciągu dnia) – godz. 9.30, 13.00, 16.30

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Gminy Garwolin.

Budy Uśniackie – Władysławów – Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej (3 razy w ciągu dnia) – godz. 10.00, 14.00, 18.00

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Gminy Garwolin.

Stara Huta – Szkoła Filialna w Krystynie (3 razy w ciągu dnia) – godz. 9.00, 12.00, 16.00