PROGRAM „OPIEKA WYTCHNIENIOWA” – edycja 2021

 w Aktualności

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Garwolinie planuje przystąpić w 2021 roku  do  Programu „Opieka wytchnieniowa”- edycja 2021, ogłoszonego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, współfinansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Głównym celem Programu jest wsparcie członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad:

  1. dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności,
  2. osobami ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz orzeczeniami równoważnymi,

poprzez możliwość uzyskania doraźnej, czasowej pomocy w formie usług opieki wytchnieniowej.

  • W związku z powyższym zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do kontaktu z GOPS w  Garwolinie  oraz  do składania Kart zgłoszeniowych do Programu „Opieka wytchnieniowa”-edycja 2021 oraz Karta oceny stanu dziecka /osoby niepełnosprawnej w terminie do 21 grudnia 2020 roku na adres Gminnego  Ośrodka    Pomocy Społecznej w Garwolinie, ul. Mazowiecka 16 08-400  Garwolin  lub e-mailem gops@garwoli-gmina.pl

Szczegółowe  informacje pod nr telefonu (25) 6820560 wew. 39, 56, 52

 

Zostaw komentarz