XXII SESJA RADY GMINY GARWOLIN

w Aktualności, Rada Gminy - Ogłosznia

XXII sesja (zwyczajna) Rady Gminy Garwolin rozpocznie się 29 grudnia 2020 r. (wtorek) o godz. 1000  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Garwolinie,  ul. Mazowiecka 16, z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Wręczenie powierzenia Pani Marioli Winek Dyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Władysławowskiej.
  4. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej sesji (tj. z 10 listopada 2020 r.).
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Garwolin na lata 2020-2032.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie gminy Garwolin na 2020 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowego sposobu o zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Garwolin i zagospodarowania tych odpadów.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Garwolin.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wykazu wydatków, które nie wygasają z końcem roku budżetowego 2020.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Garwolin na lata 2021-2032.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Garwolin na 2021 rok.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Garwolin na lata 2021-2032.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Gminy Garwolin na 2021 rok.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki na sfinansowanie planowanego deficytu w roku 2021 budżetu Gminy Garwolin – na wyprzedzające finansowanie działań finansowych ze środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej na zadanie „Budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w Gminie Garwolin” w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy najmu na okres 3 lat.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Wola Rębkowska.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Garwolin na rok 2021.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania petycji.
  20. Informacja Wójta Gminy Garwolin o bieżącej działalności w okresie między sesjami.
  21. Sprawy różne.
  22. Zamknięcie