Podpisanie umowy na dofinansowanie przebudowy drogi w Rębkowie

Dnia 18 grudnia 2020 r. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie pomiędzy Wojewodą Mazowieckim a Gminą Garwolin została podpisana umowa na dofinansowanie zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 130244W ul. Młyńska, Polna, Krótka, Słoneczna w miejscowości Rębków” w ramach środków pochodzących z Funduszu Dróg Samorządowych. Wartość dofinansowania wynosi 499 655,38zł, natomiast wartość całego zadania to kwota 754 676,06zł. Z ramienia Wojewody Mazowieckiego umowę podpisał Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz, natomiast  Gminę Garwolin reprezentowali Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk oraz Skarbnik Gminy Garwolin Katarzyna Grzeszczak.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i liczymy na życzliwość przy realizacji przyszłych przedsięwzięć.