Konkurs „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”

 w Aktualności

Informacja o konkursie dla młodzieży ogłoszonym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Jest to  II edycję Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym. ”Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

Konkurs skierowany jest do młodzieży  w wieku od 11 do 14 lat, których przynajmniej jeden z rodziców lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania zgłoszenia.

Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy. II Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci Rolników na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym przeznaczony dla dzieci w wieku 11-14 lat. 20 autorów najlepszych rymowanek zostanie uhonorowanych nagrodami rzeczowymi o wartości ok. 600 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń 9 kwietnia 2021 r.

Pracę konkursową należy przesłać na adres e-mail: rymowanka@krus.gov.pl lub na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Biuro Prewencji, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa z dopiskiem: „Konkurs na rymowankę”.

W załączeniu znajduje się regulamin konkursu wraz z załącznikami.

Załączniki:

Zostaw komentarz