Złote Gody par z gminy Garwolin

 w Aktualności

We wtorek 15 czerwca małżeństwa z gminy Garwolin świętowały 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji otrzymały medale przyznane przez prezydenta. Zebranych powitała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Garwolinie Agnieszka Kołodziej. Dekoracji medalami dokonali: Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk, Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Bernard Makulec, Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki i Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak. Gratulacje przekazał również proboszcz parafii Św. Jana Pawła II w Sulbinach ks. mgr lic. Leszek Dąbrowski.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostały odznaczone pary:

 1. Andrzejewski Marian i Halina
 2. Czyżkowski Wiesław i Krystyna
 3. Grędzik Marian i Halina
 4. Grobelny Tadeusz i Alfreda
 5. Mroczek Zdzisław i Maria
 6. Niuk Feliks i Janina
 7. Piętka Wacław i Janina
 8. Sitnik Mieczysław i Ewa
 9. Talaga Ryszard i Wiesława
 10. Zawadka Henryk i Janina
 11. Zieliński Józef i Jadwiga
 12. Mikulski Stanisław i Teresa
 13. Głowala Tadeusz i Hanna
 14. Koronka Bohdan i Halina
 15. Mroczek Jerzy i Krystyna
 16. Przybysz Szymon i Jadwiga

Gratulujemy i życzymy kolejnych lat spędzonych w zdrowiu i pomyślności!

Zostaw komentarz