Kiermasz kwiatów wykonanych przez społeczność Szkoły Podstawowej w Michałówce

 w Aktualności

„Bezinteresowność, która czyni człowieka wolnym,

można osiągnąć tylko przez cierpliwe, codzienne,

małe rezygnacje z samego sienie.

Jedynie w tej codziennej pasji, która pozwala człowiekowi zobaczyć,

jak bardzo wiąże go jego „Ja”, człowiek krok po kroku się otwiera”

[Joseph Ratzinger]

Jutro (środa – 23 czerwca) na parterze Urzędu Gminy Garwolin odbędzie się kiermasz kwiatów wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców uczniów Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie Pani Agaty Goliszewskiej – Mamy trójki uczniów tej szkoły. Pani Agata z powodu nieszczęśliwego wypadku wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Zawsze zaangażowana w życie szkoły i chętna do pomocy – dzisiaj sama jej potrzebuje.

Uczniowie i nauczyciele zapraszają na charytatywny kiermasz ręcznie robionych kwiatów.

ręcznie wykonane kwiaty

Zostaw komentarz