Erasmus+ KA101

 w Aktualności

 

erasmus Frse Unia Europejska

„Okno na świat- motywowanie uczniów własnym przykładem uczenia się przez całe życie – Window to the word.”

 

Erasmus + KA1 Mobilność kadry w Szkole Podstawowej
im. Armii Krajowej w Rębkowie

 

Mobilność: Kurs językowy na Malcie 24-30 lipca 2021 r.

Pięć nauczycielek naszej szkoły przebywało na Malcie w ramach projektu Erasmus+  KA1 – Mobilność Kadry w dniach od 24 do 31 lipca 2021 r.
Celem projektu była motywacja uczniów do nauki poprzez dawanie dobrego przykładu przez nauczycielki. W trakcie trwania projektu, każdego dnia odbywały się intensywne kursy językowe. Dodatkową korzyścią było zobaczenie kraju, a także kontakt ze studentami z różnych stron świata, jak również możliwość poznania wielu kultur oraz sprawdzenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

 

Zdjęcie pamiątkowe

Zostaw komentarz