Festyn Charytatywny na rzecz Agaty Goliszewskiej

Już w najbliższą niedzielę 5. września w godzinach 14:00-20:00 na parkingu przy Pływalni Miejskiej „Garwolanka” odbędzie się Festyn Charytatywny na rzecz Agaty Goliszewskiej.

Zapraszają: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie i Nadleśnictwo Garwolin.

Honorowy patronat nad imprezą objęli: Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk i Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak.

Plan Festynu Charytatywnego

14.00   Rozpoczęcie imprezy

14.30    Występ zespołu myśliwskiego

15.00   Pokaz tańca w wykonaniu uczniów „Studia Ruchu Kordaszewscy”

16.30   Pokaz taneczny w wykonaniu Międzyszkolnego Gimnastyczno-Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego NO NAME

17.00 Pokaz rzeźby piłą łańcuchową

18.00 Licytacje

Wśród nagród: zestaw głośników wolnostojących ufundowany przez firmę Lechpol, obrazy olejne i wiele innych.

18.30 Koncert zespołu rockowego „Łowcy snów”

Wśród atrakcji znajdą się: zabawa fantowa, Maluszkowcy, Klub Motycklowy TUR, przejażdżki konne, sokolnik, pokaz sprzętu gaśniczego OSP Miętne, poczęstunek zapewnią koła gospodyń wiejskich.

Podczas całej imprezy towarzyszyć nam będzie zespół ReFLEX

Wydarzeniu towarzyszy: Grand Prix Ziemi Garwolińskiej oraz Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Garwolina.

Mamy nadzieję, że atrakcje festynu przyczynią się do hojnego wsparcia rehabilitacji Pani Agaty Goliszewskiej.

Festyn Charytatywny na rzecz Agaty Goliszewskiej

Załączniki: