Podpisanie umów na dofinansowania dla Kół Gospodyń Wiejskich

 w Aktualności

1. września 2021 r. przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Garwolin podpisali z członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską umowy na dofinansowania zakupu wyposażenia i wspierania rozwoju.

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Woli Rębkowskiej otrzymało 5 tys. zł na „Wspieranie rozwoju gospodyń i gospodarzy w Woli Rębkowskiej poprzez zakup sprzętu niezbędnego do realizacji zadań”.

Koło Gospodyń Wiejskich w Sławinach również otrzymało 5 tys. zł na „Wsparcie rozwoju Koła Gospodyń Wiejskich w Sławinach poprzez zakup niezbędnego sprzętu do realizacji działań i przedsięwzięć statutowych”.

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Krystynie „Krystynianki” otrzymało 4.989,00 zł na „Zakup namiotu imprezowego z wyposażeniem dla potrzeb sołectwa Krystyna”.

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Miętnem otrzymało 4.929,00 zł na „Wspieranie rozwoju mieszkańców Miętnego poprzez zakup sprzętu niezbędnego do realizacji zadań”.

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Starej Hucie otrzymało 4.777,99 zł na projekt: „Gotujemy po dawnemu – odnowienie tradycji kulinarnych wsi Stara Huta”.

Koło Gospodyń Wiejskich w Rębkowie otrzymało 5 tys. zł na „Wsparcie rozwoju KGW w Rębkowie poprzez zakup niezbędnego sprzętu do organizacji wspólnych wydarzeń z mieszkańcami”.

Koło Gospodyń Wiejskich w Górkach również otrzymało 5 tys. zł na „Wsparcie rozwoju KGW w Górkach poprzez zakup niezbędnego sprzętu do organizacji wspólnych wydarzeń”.

Koło Gospodyń Wiejskich Unin-Kolonia także otrzymało 5 tys. zł na „Wspieranie rozwoju gospodyń z Koła Gospodyń Wiejskich Unin-Kolonia poprzez zakup sprzętu”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju.

Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Rębkowskiej z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską. Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Sławinach z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską. Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Sławinach z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską. Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Krystynie z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską. Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Miętnem z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską. Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Miętnem z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską. Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Rębkowie z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską. Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Górkach z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską. Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Unin-Kolonii z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską. Przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Starej Hucie z Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem i członkiniami zarządu województwa mazowieckiego Elżbietą Lanc i Janiną Ewą Orzełowską.

Zostaw komentarz