„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

 w Aktualności

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2007-2015 do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpieczne na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród tych, którzy go ukończą i prześlą swoje zgłoszenia, KRUS rozlosuje 100 hulajnóg.

W załączeniu znajdą Państwo regulamin, plakat i formularz zgłoszeniowy.

Bezpiecznie na wsi mamy, Upadkom zapobiegamy. Kurs e-learningowy dla dzieci. Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy. Ukończ kurs e-learningowy i zdobądź hulajnogę. Termin nadsyłania zgłoszeń do 31 października 2021 r. 100 hulajnów zostanie rozlosowanych wśród dzieci rolników, które nadeślą zgłoszenia w wymaganym terminie. Zasady przyznawania nagród dostępne na stronie www.krus.gov.pl https://krus.gov.pl/zadania-kurs/prewencja

Załączniki:

Zostaw komentarz