Dodatkowa możliwość spisania się w Urzędzie Gminy

Przypominamy, że do końca Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 zostały tylko trzy dni.

Najbliższy czwartek jest ostatnim dniem spisu, dlatego też w środę 29 września dajemy możliwość spisania się w Urzędzie Gminy przy ul. Mazowieckiej 16 w Garwolinie w dodatkowych godzinach: od 16:00 do 18:00. Serdecznie zapraszamy.

Spisu może dokonać jedna osoba za wszystkich domowników. Osoba ta powinna posiadać przy sobie numery PESEL wszystkich osób, które zamieszkują pod danym adresem.
Z osobami, które do tej pory nie spisały się samodzielnie będzie kontaktować się rachmistrz. Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich mieszkańców.
Przypominamy również, że można się spisać w Urzędzie Gminy w godzinach pracy urzędu