Przekazanie alkomatu

 w Aktualności

30 września 2021 r. w czasie XXX sesji Rady Gminy Garwolin Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie mł. insp. Dariusz Król otrzymał alkomat z rąk przedstawiciela Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Garwolinie Grzegorza Kota. Sprzęt został zakupiony ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Garwolin na rok 2021.  Komendant zwrócił uwagę na narastający problem kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu i wyraził nadzieję, że zwiększenie liczby kontroli pomoże zminimalizować to zjawisko.

Grzegorz Kot z Gminnej Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Gawolinie przekazuje alkomat Dariuszowi Królowi Komendantowi Powiatowemu Policji w Garwolinie W czasie sesji Rady Gminy Komendant Powiatowy Policji dziękuje za alkomat przekazany Komendzie. Radni Gminy Garwolin i Wójt Gminy w czasie sesji Rady Gminy podczas wręczania Komendantowi Powiatowemu Policji w Garwolinie alkomatu.

Zostaw komentarz