401130 zł dla Gminy Garwolin w ramach programu Cyfrowa Gmina

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk odebrał dziś czek na cyfryzację gminy. Gmina Garwolin otrzyma 401130 zł z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach EFRR Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Pakiet REACT-UE. Środki te przeznaczymy na cyfryzację biur, chmurę obliczeniową dla JST i zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych, cyfryzację biur jednostek podległych i nadzorowanych oraz zakup sprzętu IT.

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk odbiera czek dla Gminy Garwolin na 401130 zł w ramach programu Cyfrowa Gmina. Obok stoją: Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Daniel Kwiatkowski, ... Senator Maria Koc, ... Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎CYFROWA GMINA @ Fundusze Europejskij Cyfrowa GARWOLIN 401 130 ZŁ KPRM Unia Europejska Rorwoju Regionalnego Pgo POLSKI ŁAD‎”‎