Nowy Zarząd Gminny ZOSP RP w Garwolinie

W dniu 24 listopada 2021 roku o godzinie 14:00 w strażnicy OSP w Niecieplinie odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Garwolinie. Na Zjeździe zostały wybrane nowe władze Zarządu Gminnego ZOSP RP na kolejną pięcioletnią kadencję. W wyborach wzięły udział delegacje ze wszystkich dziesięciu jednostek OSP z Gminy Garwolin.

Na Zjeździe ukonstytuował się następujący skład Zarządu Gminnego ZOSP RP w Garwolinie:

• Prezes: Kołodziejczyk Marcin
  • Wiceprezes: Luśnia Sebastian
  • Komendant Gminny: Grędzik Dariusz
  • Sekretarz: Świesiulski Łukasz
  • Skarbnik: Zalech Marcin
  • Członek Prezydium: Kender Tadeusz
  • Członek: Gadoś Zenon
  • Członek: Wasilewski Jakub
  • Członek: Mućko Waldemar
  • Członek: Szarek Andrzej
  • Członek: Mianowski Paweł
  • Członek: Uściński Marek
  • Członek: Krupa Wojciech

Została wybrana również nowa Komisja Rewizyjna, w której skład weszli:

• Przewodniczący: Luśnia Daniel
  • Wiceprzewodniczący: Santorek Patryk
  • Członek: Maśniak Paweł

Członkiem Honorowym Zarządu Gminnego ZOSP RP w Garwolinie został Dh. Gora Stefan.

W Zjeździe wzięli udział także zaproszeni goście:

• Woźniak Grzegorz – Poseł na Sejm RP
  • Tuszowski Krzysztof – Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie
  • Biernacki Tomasz – Zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie
  • Sabak Waldemar – Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Garwolinie
  • Duchna Stefan – Pracownik Urzędu Gminy w Garwolinie odpowiedzialny za ochronę przeciwpożarową

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk wita zebranych. Wszyscy ubrani są w galowe mundury strażackie. Przy stole przykrytym zielonym suknem siedzą: Łukasz Świesiulski, Dariusz Grędzik, Krzysztof Tuszowski, Waldemar Sabak, Grzegorz Woźniak, Tomasz Biernacki.

Sala, w której odbyło się zebranie. Na sali siedzą strażacy w mundurach galowych.

Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak przemawia do zebranych.

Zabiera głos Waldemar Sabak - Wójt Gminy Górzno i Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Garwolinie

Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Garwolinie Waldemar Sabak wręcza Wójtowi Gminy Garwolin pamiątkową grawerkę i gratuluje.

Wójt Marcin Kołodziejczyk prezentuje odebraną grawerkę.

Krzysztof Tuszowski Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie zabiera głos.

Stefan Gora Członek Honorowy Zarządu Gminnego ZOSP RP w Garwolinie zabiera głos.

Zarząd Gminny ZOSP RP w Garwolinie

Zdjęcie grupowe uczestników zjazdu.

Zdjęcie grupowe wszystkich obecnych na zjeździe.