Nowy samochód pożarniczy dla OSP Wola Władysławowska

W dniu 10 grudnia 2021 roku odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie samochodu ratowniczo-gaśniczego marki STAR dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Władysławowskiej.

Kluczyki do samochodu na ręce Prezesa OSP Wola Władysławowska przekazali Maria Koc, Grzegorz Woźniak, Mirosław Walicki, nadbrygadier Jarosław Nowosielski i Krzysztof Tuszowski.

Poświęcenia wozu bojowego dokonał ksiądz kanonik Krzysztof Hapon.

Dowódcą uroczystości przekazania samochodu ratowniczo-gaśniczego był Druh Wojciech Krupa.

Uroczystość poprowadził Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk.

Najserdeczniejsze podziękowania pragniemy złożyć dla wszystkich zaangażowanych osób, które włożyły swój wkład w poprawę bezpieczeństwa na terenie Gminy Garwolin poprzez wsparcie w pozyskaniu pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Woli Władysławowskiej.

Niech pożarniczy samochód służy jak najdłużej i z każdej akcji przywoził naszych strażaków bezpiecznie.